İnternet Reklam Danışmanlığı

GOOGLE - FACEBOOK - TWİTTER - YANDEX - YOUTUBE REKLAM DANIŞMANLIĞI

Hizmet Alanlarımız:

Facebook Reklam Danışmanlık

Facebook reklamını etkin kullanmak isteyen firmalara Social Ads Tool ile yönetim hizmeti sunuyoruz, Facebook remarketing, Facebook dönüşüm raporlama, Facebook ucuz TBM gibi ihtiyaçlarınızı sizin adınıza sabit bir ödeme karşılığında uzmanlarımız Social Ads Tool ile hesabınızı yöneterek sağlıyor. Ayrıntılı bilgi için bize ulaşın >> info@sitekuralim.com

SEO

Google Reklam Danışmanlık

Google reklamı etkin kullanan firmalar için NASA tabanlı geliştirilen BBM algoritmasına sahip Acquisio platfomunu kullanarak TBM ve DBM maliyetini düşürüyoruz. Ayrıntılı Bilgi için Sitekuralım Platin >> info@sitekuralim.com

Google Analytics Danışmanlık

Sitekuralım Analytics web sitenize yapmış olduğunuz reklam yatırımını etkin raporlamanızı ve raporlar üzerinden stratejik kararlar almanızı sağlar.

WebSite Dönüşüm Danışmanlık

Web Siteniz her yeni 100 ziyaretçiden belirli bir oranda yeni satış veya kayıt alır. Website dönüşüm danışmanlığı ile sitenizin mevcut dönüşüm oranı artırılır. Websitenizin dönüşüm oranı arttığı için reklam yatırımınız daha fazla kazandırır.

Güncelleme Hizmeti

Güncelleme hizmeti ile blog, forum veya web siteniz periyodik olarak firma haberleriniz, mevcut ürünleriniz ve hedefleriniz doğrultusunda güncellenir.

Editör Hizmeti

Editör hizmeti markanızın ve/veya ürününüzün beklentileriniz doğrultusunda internette tanıtılmasını sağlar.

İnternet Kontrolünüz Altında…

İnternetin pazarlama gücünü işletmeniz için hayata geçirin.